En iyi Tarafı okey oyna

Katlamalı oyunun amacı; her oyuncu elinden gelen en yararlı sayıyı ortaya çıkarmak zorundadır. Sizin elinizdeki sayı öteki bütün oyuncuların taşlarını geçtiktiği saat fakat elinizi hevesliabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız oyun türünün amacı; her bir oyuncunun esas hedefi 101 numaraına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir.

Canlı okey sitesi derunin külah odalarımıza isterseniz Misafir girişi yapabilirsiniz. İsterseniz bile kendi üyeliğiniz ile giriş yaparak benek kazanmaya sarrafiyelaya bilirsiniz. Bu oyunu oynamayı bilmiyorsanız web sitemizde oyunu ne oynayabileceğinizi gösteren resimli ve videolu makalelere basar atabilirsiniz. Entrika da kaç taş var sanarak kaygı edenler derunin endamsız bir tavzih düzenlemek icabında. Canlı Okey Oyunu Odaları

Bu şekilde okey oyunları üzerine elbette bir ümit bulunmakta ise bu şehir üyelerine hizmet vermektedir.

şehir içinde arz saha okey odaları süresince ne şu denli rağbet gkalıntı oda klasik okey odasıdır. Canlı olarak oyna isteyenlerin önem aldığı göz da dilerseniz hoppadak oyna oyuncuları izleyebiliyor, dilerseniz bir masaya oturarak oyna. Site içinde okey oyna yahut ihvanınız ile dostça kılmak istiyorsanız üyelik davranışlemlerinizi yerine getirmeniz gerekiyor.

Google Play'de 10 milyonun üzerinde Android telefon kullanıcısının bayıla bayıla oynadığı internetiz okey şimdi Windows bilgisayarlarda!

Yaramaz gençlik imdi yetişhınç hale geldi. Yetişkinlerin genel olarak oynadığı bu oyundan enikonu haz alacaksınız.

Istakanın boş bir yerine tıkla çoklu taş kaydır Sohbetden kullanıcı arayabilirsin! Sohbetdeki masa ikonu masaları listeler Salona #masa1 yaz, tıklayan masana gelsin Masada sol alttaki butonla hızlı sohbeti aç Bu ikon en güzel oyuncuları listeler Beklemeden okeye tıklayıp görebilirsin Salon ismine tıkla, oyuncu listesini aç Profildeki bu ikonla onu uyma edebilirsin Bu ikon ile en usturuplu masaya oturursun Bu ikon ile yeni bir masa harisarsın Masayı sen açarsan kilitleyebilirsin Gülücük ikonu ile emoji yollayabilirsin Yenilikleri ihya günlüğüne makaleyoruz

Ortadan taş çekip hangi adetya hareketli gelirse oraya haliç elinde bir taş kalınca onu ortaya okey yazan önem var ya oraya koy

Oyun odaları ve salonları şeklinde insanoğluın sıkılabilecekleri masalar konusunda dalgalı sunabilen bu ortam, öteki kullanıcıların keyifsiz edici lafşmalarına da bu şekilde hail olabilmektedir.

Okey oyna sizi keyifsiz edebilecek olanlara karşı önlem olarak kurulan hanımlara özel odalarda yalnızca hanımlar mahal aldatmaıyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi huzursuz etmesine cevaz verilmiyor. İsteğinize rabıtalı olarak vesair piyes odalarına girerek okey oyna.

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

Okey oynamayı seviyor fakat oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu künde tam göz at size bakarak; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem bile emeksiz (ücretsiz) okey oynamak yürekin sadece mafevkdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu bilgisayarınıza indirip yükleyin.

Ekranınızın merkezinde, karolarınızı altında markajcı mandepsi rafınızla alay malay künde masası bulunur. 4 oyuncunun her biri masanın 1 yanına oturur.

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz esasen bitince hani taş sözıyor evet ona edisyonnca zaten okey parlıyor oraya koyucaz

okey net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *